Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης τύπου SDHC με χωρητικότητα 4 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση με DSLR, mirrorless φωτογραφικές μηχανές, action cameras όπως GoPro, καθώς και για smartphones και tablets. Διαθέτει ταχύτητα κατηγορίας Class 4, που εξασφαλίζει ικανοποιητική απόδοση για εγγραφή και ανάγνωση αρχείων, ιδανική για βίντεο Full HD και φωτογραφίες jpeg. Η κάρτα υποστηρίζει λειτουργίες όπως ECC, write protection switch και Content Protection for Recorded Media (CPRM), ενώ λειτουργεί σε ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -25°C έως 85°C και υγρασία 25-95%.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 4 GB |
| Τύπος Μνήμης | SDHC Memory Card |
| Speed Class | Class 4 |
| Προτεινόμενη Χρήση | DSLR & Mirrorless, Smartphone / Tablet, Gaming, Action Camera |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7 - 3.6 V |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Βάρος | 2 g |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -25 °C έως 85 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 25 - 95% |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 18 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 4 MB/s |
| Χαρακτηριστικά | ECC support, write protection switch, Content Protection for Recorded Media (CPRM), In System Programming (ISP) support, Secure Digital Music Initiative (SDMI) |
| Συμβατά Πρότυπα | Plug and Play, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: