Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης τύπου SDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε DSLR και mirrorless φωτογραφικές μηχανές, καθώς και σε άλλες συσκευές όπως smartphones, tablets, action cameras και gaming κονσόλες. Διαθέτει ταχύτητα Class 4, που είναι ιδανική για καταγραφή βίντεο Full HD και φωτογραφιών jpeg, με ελάχιστη ταχύτητα εγγραφής 4 MB/s. Η κάρτα υποστηρίζει λειτουργίες όπως ECC, διακόπτη προστασίας εγγραφής και Content Protection for Recorded Media (CPRM), ενώ λειτουργεί σε εύρος θερμοκρασιών από -25°C έως 85°C και υγρασία 25-95%.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 8 GB |
| Τύπος Κάρτας | SDHC Memory Card |
| Speed Class | Class 4 |
| Προτεινόμενη Χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7 - 3.6 V |
| Χαρακτηριστικά | ECC support, write protection switch, Content Protection for Recorded Media (CPRM), In System Programming (ISP) support, Secure Digital Music Initiative (SDMI) |
| Συμμόρφωση Προτύπων | RoHS |
| Πλάτος | 32 mm |
| Βάθος | 24 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 85 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 25 - 95% |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 4 MB/s |
| Bus Speed | Default Speed |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: