Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης διαθέτει χωρητικότητα 256 GB και τύπο SDXC, προσφέροντας υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής που την καθιστούν ιδανική για καταγραφή βίντεο 4K και χρήση σε απαιτητικές εφαρμογές. Υποστηρίζει UHS-I bus με UHS Speed Class 3 (U3) και Video Speed Class V30, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Επιπλέον, η κάρτα είναι ανθεκτική σε κραδασμούς, στατική ηλεκτρική εκκένωση, θερμοκρασίες, νερό και ακτίνες Χ, προσφέροντας προστασία και αξιοπιστία σε διάφορες συνθήκες λειτουργίας.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Τύπος κάρτας | SDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Προστατευτικά χαρακτηριστικά | Ανθεκτική σε κραδασμούς, Στατική ηλεκτρική εκκένωση, Ανθεκτική σε θερμοκρασίες, Αδιάβροχη, Ανθεκτική σε ακτίνες Χ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 90 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Application performance class | A2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
| Πλάτος | 24 mm |
| Βάθος | 32 mm |
| Ύψος | 2.1 mm |
| Βάρος | 2 g |
| Τάση μνήμης | 2.7, 2.8, 3.3, 3.6 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: