Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη αποθήκευση δεδομένων, ιδανική για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 10 και UHS Speed Class 1 (U1), εξασφαλίζοντας ομαλή εγγραφή και αναπαραγωγή βίντεο Full HD στα 60 fps. Η μνήμη τύπου MLC και η ταχύτητα ανάγνωσης έως 90 MB/s καθιστούν την κάρτα κατάλληλη για απαιτητικές εφαρμογές, ενώ η λειτουργία της σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 °C την καθιστά ανθεκτική σε διάφορες συνθήκες.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Red |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | MLC |
| X-speed rating | 600 |
| Τάση μνήμης | 2.7,3.6 V |
| Πλάτος | 15 mm |
| Βάθος | 1 mm |
| Ύψος | 11 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: