Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης τύπου Flash με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε DSLR και mirrorless φωτογραφικές μηχανές, καθώς και σε άλλες συσκευές όπως smartphones, tablets, action cameras και gaming κονσόλες. Διαθέτει ταχύτητα κατηγορίας 10 και UHS Class 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων και υποστήριξη για εγγραφή βίντεο Full HD στα 60 fps. Η τεχνολογία MLC NAND Flash και η υποστήριξη ECC βελτιώνουν την αξιοπιστία και την προστασία των δεδομένων.
| Τύπος Προϊόντος | Flash memory card |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 8 GB |
| Φόρμα | SDHC UHS-I Memory Card |
| Κατηγορία Ταχύτητας | UHS Class 1 / Class 10 |
| Προτεινόμενη Χρήση | DSLR & Mirrorless |
| Ταχύτητα | 133x |
| Τεχνολογία | MLC NAND Flash |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7 - 3.6 V |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -25 °C έως 85 °C |
| Χαρακτηριστικά | ECC support, write protection switch |
| Ταχύτητα Bus | UHS-I |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: