Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες χρήστες και προσφέρει υψηλή ακρίβεια με ανάλυση κίνησης 3200 dpi. Είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο πλαστικό, συνδυάζοντας ανθεκτικότητα και περιβαλλοντική ευαισθησία. Διαθέτει 9 κουμπιά, υποστηρίζει σύνδεση μέσω 2.4 GHz και Bluetooth, και προσφέρει λειτουργίες όπως hyperscroll wheel και silent click για άνετη χρήση. Η μπαταρία τύπου AA εξασφαλίζει διάρκεια λειτουργίας έως 19 μήνες, ενώ το ποντίκι έχει μικρές διαστάσεις και βάρος 133 γραμμάρια, ιδανικό για καθημερινή χρήση με παλάμη ή νύχια.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Ασύρματος Δέκτης | Micro USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Αριθμός Κουμπιών | 9 |
| Ανάλυση Κίνησης | 3200 dpi |
| Μπαταρία | AA τύπος |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | Έως 19 μήνες |
| Πλάτος | 6.7 cm |
| Βάθος | 11.8 cm |
| Ύψος | 4 cm |
| Βάρος | 133 g |
| Υλικό Προϊόντος | ABS πλαστικό, PCR sustainability, UPE gliding pads |
| Χαρακτηριστικά | Hyperscroll wheel, silent click, thumb-operated side buttons, medium size, palm grip, claw grip, horizontal scrolling, flat design, anti-reflective |
| Διασύνδεση Επέκτασης | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Περιεχόμενο Ανακυκλωμένου Υλικού | 65 % - κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο πλαστικό |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows 11, Apple macOS 13, Apple macOS 14, Apple macOS 15, Apple iOS, Android |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: