Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τέσσερις διαφορετικές λειτουργίες. Το ποντίκι έχει έξι κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω μικροδέκτη USB Type-A στη συχνότητα 2.4 GHz. Είναι επαναφορτιζόμενο με ενσωματωμένη μπαταρία και διαθέτει θύρα φόρτισης USB Type-C. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 10, Windows 11, Mac OS X Monterey, Ventura, Sonoma και ChromeOS.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματο |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Πλήκτρα | 6 |
| Τύπος πλήκτρων | Πιεζόμενα πλήκτρα |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 4 |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Μορφή | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κάθετος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Υλικό ποδιών | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Ασύρματο ποντίκι, USB μικροδέκτης, καλώδιο φόρτισης USB, Οδηγός χρήσης |
| Αριθμός τεμαχίων στη συσκευασία | 1 τεμ. |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες/Καλώδιο |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Θύρα φόρτισης USB Type-C | Ναι |
| Ελάχιστη ισχύς φόρτισης USB Type-C | 2 W |
| Μέγιστη ισχύς φόρτισης USB Type-C | 5 W |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Βάρος | 115 gr |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 120 x 77 x 73 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: