Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά, προσφέροντας ευελιξία και λειτουργικότητα για καθημερινή χρήση. Τα βασικά κουμπιά είναι 3, ενώ τα επιπλέον κουμπιά μπορούν να προγραμματιστούν για ενεργοποίηση με αλυσίδα παραγωγής. Η οπτική αισθητήρα του ποντικιού έχει ανάλυση 2400 DPI, που επιτρέπει ακριβή και ομαλή κίνηση, ιδανική για καθημερινή χρήση. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος (standard) και είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες. Επιπλέον, διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό που ακολουθεί τη φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης, μειώνοντας την καταπόνηση κατά τη χρήση. Το ποντίκι είναι μαύρο, με βάρος 100 γραμμάρια και συνδέεται μέσω USB. Υποστηρίζει επίσης Bluetooth έκδοσης 3.0 και είναι επαναφορτιζόμενο.
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 100 gr |
| Σύνδεση | USB |
| Bluetooth Version | 3.0 |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 2400 DPI |
| Trackball | Ναι |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 75 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: