Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομία και άνεση για δεξιόχειρες χρήστες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τέσσερις διαφορετικές λειτουργίες. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A, ενώ διαθέτει έξι κουμπιά με λειτουργίες όπως DPI switch, προώθηση και επιστροφή. Επιπλέον, προσφέρει αθόρυβο κλικ και εργονομικό σχεδιασμό με μονοχρωματικό λευκό χρώμα και μήκος καλωδίου 1,5 μέτρο.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Διασύνδεση συσκευής | USB Type-A |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήθος κουμπιών | 6 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Λειτουργίες κουμπιών | DPI switch, Προώθηση, Επιστροφή |
| Αθόρυβο κλικ | Ναι |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 4 |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κατακόρυφος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Χρωματισμός επιφάνειας | Μονοχρωματικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Υποστηριζόμενα άλλα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Πλάτος | 77 mm |
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 73 mm |
| Βάρος | 121 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: