Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι κατασκευασμένο από υλικά όπως τζελ, νάιλον και καουτσούκ, προσφέροντας άνεση και ανθεκτικότητα στη χρήση. Διαθέτει μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και ενσωματωμένη υποστήριξη καρπού για καλύτερη εργονομία. Το προϊόν προέρχεται από την Κίνα και έχει διαστάσεις που το καθιστούν πρακτικό για καθημερινή χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Gel, Nylon, Rubber |
| Υποστήριξη καρπού | Ναι |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πλάτος | 292 mm |
| Βάθος | 19 mm |
| Ύψος | 322 mm |
| Βάρος | 352 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: