Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας αξιόπιστη και ακριβή οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση 1200 DPI. Διαθέτει τρία κουμπιά και έναν κάθετο τροχό κύλισης, ενώ η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB Type-A. Το ποντίκι έχει μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και εργονομικό σχήμα κατάλληλο για χρήση και με τα δύο χέρια, χωρίς να είναι ειδικά εργονομικό. Το καλώδιο του έχει μήκος 1,7 μέτρα, προσφέροντας ευκολία στη χρήση.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Σύνδεση | USB Type-A |
| Τύπος κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1200 DPI |
| Τύπος τροχού κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κάθετη |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | Όχι |
| Ρυθμιζόμενη ανάλυση κίνησης | Όχι |
| Σχήμα | Ambidextrous |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Όχι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Καλώδιο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Ναι |
| Πλάτος | 62 mm |
| Βάθος | 121 mm |
| Ύψος | 38 mm |
| Βάρος | 91 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: