Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας ασύρματη σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth 5.2. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 2400 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε 4 διαφορετικές λειτουργίες. Το ποντίκι έχει 6 κουμπιά, συμπεριλαμβανομένων λειτουργιών όπως Back, DPI switch και Forward, και έναν τροχό κύλισης με κάθετη κατεύθυνση. Είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες, με μαύρο μονοχρωματικό χρώμα και κατασκευασμένο από ABS πλαστικό. Περιλαμβάνει μικρό USB Type-A δέκτη και υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 10, Windows 11 και Mac OS X 10.13 έως 10.15. Η τροφοδοσία γίνεται με μπαταρίες και διαθέτει θύρα USB Type-C για φόρτιση, με διάρκεια ζωής μπαταρίας περίπου 6 μήνες.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2400 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 6 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Λειτουργίες κουμπιών | Back, DPI switch, Forward |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 4 |
| Έκδοση Bluetooth | 5.2 |
| Μορφή | Δεξιόχειρο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Δέκτης USB Type-A μικρού μεγέθους |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Θύρα φόρτισης USB Type-C | Ναι |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 6 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave, 10.15 Catalina |
| Πλάτος | 81 mm |
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 43 mm |
| Βάρος | 108 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: