Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας υψηλή απόδοση και ακρίβεια με ανάλυση αισθητήρα 6400 dpi. Διαθέτει 6 προγραμματιζόμενα κουμπιά και ρυθμιζόμενο DPI, ενώ η ενσύρματη σύνδεση μέσω USB εξασφαλίζει σταθερή και γρήγορη απόκριση. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχήμα με palm grip και φωτισμό RGB με τρία εφέ, ιδανικό για απαιτητικό gameplay.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Μπλε (Brilliant blue) |
| Υλικό Κατασκευής | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Ρυθμιζόμενο DPI | Ναι |
| Φωτισμός RGB | Ναι, με 3 εφέ |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 6400 dpi |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Επιτάχυνση | 20 G |
| Ταχύτητα Παρακολούθησης | 60 ips |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5 m |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 7 cm x 13.1 cm x 4.2 cm |
| Βάρος | 102 g |
| Συμβατότητα Λειτουργικού | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Είδος USB | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: