Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 4800 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και ανθεκτικότητα κατάλληλη για gaming. Η υψηλή ανάλυση επιτρέπει την ακριβή παρακολούθηση της κίνησης στην οθόνη, ενώ το ποντίκι είναι ιδανικό για διάφορα είδη παιχνιδιών, όπως FPS και RTS. Διαθέτει 6 κουμπιά, ρυθμιζόμενο βάρος 75 γραμμαρίων και ρυθμιζόμενη ταχύτητα κίνησης. Επιπλέον, προσφέρει RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων και είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF 2.4GHz, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4800 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενο Βάρος | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Ναι |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 75 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 64 mm |
| Ύψος | 38 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: