Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι μια ασύρματη συσκευή με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης και ανάλυση 2200 DPI, κατάλληλη για καθολική χρήση. Διαθέτει 5 κουμπιά, ένα τροχό κύλισης και υποστηρίζει σίγαση κλικ, προσφέροντας άνετη και αθόρυβη λειτουργία. Η σύνδεση γίνεται μέσω μικροδέκτη USB Type-A με εμβέλεια έως 10 μέτρα, ενώ η τροφοδοσία γίνεται με μία μπαταρία τύπου AA. Το ποντίκι έχει σχεδιασμό για δεξιόχειρες, είναι μαύρο και κατασκευασμένο από ABS πλαστικό, με διαστάσεις 74x113x41 mm και βάρος 100 γραμμάρια.
| Σκοπός | Καθολικός |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 2200 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Αριθμός κουμπιών | 5 |
| Τύπος κουμπιών | Πιεζόμενα κουμπιά |
| Λειτουργίες κουμπιών | Εναλλαγή DPI |
| Σίγαση κλικ | Ναι |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 5 |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δέκτης | Ναι |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | Micro receiver |
| Διασύνδεση δέκτη | USB Type-A |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Οδηγός χρήστη | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Υποστηριζόμενα άλλα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
| Πλάτος | 74 mm |
| Βάθος | 113 mm |
| Ύψος | 41 mm |
| Βάρος | 100 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: