Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά, προσφέροντας ευελιξία και λειτουργικότητα για καθημερινή χρήση. Τα βασικά κουμπιά είναι 3, ενώ τα επιπλέον κουμπιά μπορούν να ενεργοποιηθούν μέσω αξάντων της κατασκευάστριας εταιρείας. Η οπτική αισθητήρα του ποντικιού παρέχει καλή ακρίβεια με ανάλυση 3200 DPI, ιδανική για ακριβείς κινήσεις. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος (standard) και είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες. Επιπλέον, διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό που ακολουθεί τη φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης, μειώνοντας την καταπόνηση κατά τη χρήση. Το ποντίκι είναι επαναφορτιζόμενο και συνδέεται μέσω USB καλωδίου.
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 3200 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Βάρος | 68 gr |
| Σύνδεση | USB |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 70 mm |
| Ύψος | 40 mm |
| Εργονομικό | Ναι |
| Εργονομικό Σχήμα | Ακολουθεί τη φυσική κλίση του καρπού και της παλάμης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: