Το ποντίκι διαθέτει 6 κουμπιά, προσφέροντας ευελιξία και λειτουργικότητα για καθημερινή χρήση. Η μέση ανάλυση αισθητήρα είναι 3200 DPI, που επιτρέπει ακριβή και ομαλή κίνηση του δείκτη στην οθόνη. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες και έχει κλασικό μέγεθος, κατάλληλο για ευρεία γκάμα χρηστών. Το ποντίκι είναι επαναφορτιζόμενο και συνδέεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας σταθερή σύνδεση και εύκολη χρήση.
| Κουμπιά | 6 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 69 gr |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 3200 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Σύνδεση | USB |
| Μήκος | 105 mm |
| Πλάτος | 64 mm |
| Ύψος | 37 mm |
| Εργονομικό | Ναι |
| Trackball | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: