Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση εν κινήσει, προσφέροντας ασύρματη σύνδεση μέσω RF στα 2.4 GHz και οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI. Διαθέτει 4 κουμπιά, εκ των οποίων ένα λειτουργεί ως διακόπτης DPI, και έναν κάθετο τροχό κύλισης. Το σχήμα του είναι αμφιδέξιο και το χρώμα του μπλε, κατάλληλο για χρήση από αριστερόχειρες και δεξιόχειρες. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, Mac και ChromeOS και λειτουργεί με δύο μπαταρίες τύπου AAA.
| Σκοπός | Travel |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Αριθμός κουμπιών | 4 |
| Λειτουργίες κουμπιών | DPI switch |
| Αμφιδέξιο σχήμα | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Blue |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Περιλαμβάνεται δέκτης USB Type-A και μπαταρίες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, ChromeOS |
| Εύρος ασύρματης σύνδεσης | 6 m |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 2 |
| Διάσταση (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 55 mm x 40 mm x 95 mm |
| Βάρος | 72 g |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Κωδικός χώρας προέλευσης | Κίνα |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2.4 GHz |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι, 2 επίπεδα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: