Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη. Η σύνδεση γίνεται ασύρματα μέσω RF στη συχνότητα 2.4 GHz, με εμβέλεια έως 10 μέτρα, και περιλαμβάνει δέκτη USB Type-A. Το ποντίκι έχει 6 κουμπιά με λειτουργίες όπως DPI switch, προώθηση και επιστροφή, και διαθέτει κάθετο εργονομικό σχεδιασμό που μειώνει την καταπόνηση κατά τη χρήση. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA και περιλαμβάνει μπαταρίες στη συσκευασία.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήθος κουμπιών | 6 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Λειτουργίες κουμπιών | DPI switch, Forward, Back |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, ChromeOS |
| Μορφή | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Κάθετος σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Ασημί |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 3 μήνες |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Δέκτης, Μπαταρίες |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | USB Type-A |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8471607000 |
| Βάρος | 137 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 68 mm x 74 mm x 137 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: