Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι σχεδιάστηκε για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI, που εξασφαλίζει ακρίβεια και άνεση στην καθημερινή χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω μικροδέκτη USB τύπου Α στη συχνότητα 2.4 GHz, με εμβέλεια έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει 6 κουμπιά, συμπεριλαμβανομένου ενός για αλλαγή DPI, και είναι λευκού μονοχρωματικού χρώματος. Λειτουργεί με δύο μπαταρίες τύπου AAA, που προσφέρουν διάρκεια ζωής περίπου 5 μήνες.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ρόδα |
| Αριθμός ροδών κύλισης | 1 |
| Πλήκτρα | 6 |
| Λειτουργίες πλήκτρων | Αλλαγή DPI |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Σύνδεση συσκευής | RF Ασύρματη |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Προσαρμοσμένο βάρος | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Όχι |
| Σχήμα | Για δεξιόχειρες |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 63 mm x 120 mm x 75 mm |
| Βάρος | 116 g |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 μήνες |
| Τύπος δέκτη | Μικροδέκτης |
| Διασύνδεση δέκτη | USB Type-A |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, ChromeOS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: