Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ασύρματο και σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με τρία κουμπιά και δυνατότητα εναλλαγής ευαισθησίας σε 800/1600 dpi. Διαθέτει οπτική ανίχνευση κίνησης και συνδέεται μέσω USB δέκτη στα 2.4 GHz, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 8 μέτρα. Είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο ABS πλαστικό και έχει μπλε χρώμα, ενώ περιλαμβάνει μπαταρία τύπου AA με διάρκεια έως 12 μήνες.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Ασύρματος Δέκτης | USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Μπλε |
| Πλήκτρα | 4 |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 dpi |
| Ευαισθησία | Realtime sensitivity switching 800/1600 dpi |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 8 m |
| Υλικό Προϊόντος | ABS plastic, PCR sustainability |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1 μπαταρία AA, USB δέκτης |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 12 μήνες |
| Σχεδιασμός | Κατάλληλο και για παλάμη και για νύχια (claw grip) |
| Βάρος | 84 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 9.5 cm x 5.7 cm x 4 cm |
| Περιβαλλοντική Συνείδηση | 83% ανακυκλωμένο περιεχόμενο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: