Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό προσφέρει εργονομικό σχεδιασμό και συνδέεται ασύρματα μέσω USB wireless receiver, Bluetooth και USB-C. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με υψηλή ανάλυση 26000 dpi, 6 κουμπιά και υποστηρίζει επιτάχυνση έως 50 G και ταχύτητα παρακολούθησης 650 ips. Είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση και παιχνίδια, με δυνατότητα επαναφόρτισης της μπαταρίας και χρόνο λειτουργίας έως 120 ώρες. Περιλαμβάνει καλώδιο USB-C και αντάπτορα USB-C σε USB-A.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Εργονομικός Σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Σύνδεση | Ασύρματη, ενσύρματη |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Καλώδιο USB-C, αντάπτορας USB-C σε USB-A |
| Πλάτος | 6.73 cm |
| Βάθος | 12.22 cm |
| Ύψος | 3.92 cm |
| Βάρος | 47 g |
| Ανάλυση Κίνησης | 26000 dpi |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 50 G |
| Ταχύτητα Παρακολούθησης | 650 ips |
| Χαρακτηριστικά | NVIDIA Reflex, on-board memory, Owl-Eye optical sensor, adjustable lift distance, optical switches, PTFE feet, επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας | 120 ώρες |
| Απαιτήσεις Λειτουργικού Συστήματος | Microsoft Windows 10 ή νεότερο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: