Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Switch - 24 θύρες - L3 - Διαχειριζόμενο |
| Τύπος Κουτιού | Rack-mountable 1U |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Μηχανισμός Μεταγωγής | Μη αποκλειστική χωρητικότητα μεταγωγής: 26 Gbps, Συνολική χωρητικότητα μεταγωγής: 52 Gbps, Απόδοση προώθησης: 38.69 Mpps |
| Υποστηριζόμενα VLANs | 255 |
| Κανόνες ACL | 100 |
| Ομάδες LAG | 6 |
| Μέγεθος Πίνακα MAC | 8K εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | Ναι |
| Πρωτόκολλα Δρομολόγησης | Static IP routing, policy-based routing (PBR) |
| Πρωτόκολλα Απομακρυσμένης Διαχείρισης | SNMP 1, SNMP 2, Telnet, SNMP 3, HTTP, SSH-2, CLI |
| Λειτουργίες | Flow control, BOOTP support, VLAN support, IGMP snooping, Syslog support, port mirroring, DiffServ support, Broadcast Storm Control, IPv6 support, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, STP support, RSTP support, MSTP support, DHCP snooping, ACL support, QoS, RADIUS support, UDLD, LLDP support, LACP, GVRP, CoS, GARP |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ak, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at |
| Ενδείξεις Κατάστασης | Ταχύτητα μετάδοσης θύρας, PoE, σύνδεση/δραστηριότητα |
| Διασυνδέσεις | 24 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 34.2 W, 2 x 1000Base-X SFP |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική τροφοδοσία |
| Τάση Λειτουργίας | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Κατανάλωση Ισχύος | 250 Watt |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 48.504 cm x 28.56 cm x 4.445 cm |
| Βάρος | 3.7 kg |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -5 °C έως 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5 - 95% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: