Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch επιπέδου L2 προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα Ethernet. Διαθέτει 8 θύρες RJ-45 2.5G Ethernet και μία θύρα 10G Ethernet, καθώς και υποδοχή SFP+ για επιπλέον συνδεσιμότητα. Υποστηρίζει Power over Ethernet (PoE) με συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 196 W, παρέχοντας 15.4 W ανά θύρα και 57 V τάση. Είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε επιφάνεια ή τοίχο, με ανθεκτική κατασκευή από πολυκαρβονικό υλικό και διαθέτει λειτουργίες ασφαλείας όπως προστασία βρόχου και multicast. Η συσκευή λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 45 °C και υγρασία 10-90%.
| Τύπος switch | Managed |
| Επίπεδο switch | L2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Πλήθος θύρων RJ-45 Ethernet | 8 |
| Τύπος θύρων RJ-45 Ethernet | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Πλήθος 2.5G Ethernet (χαλκός) θυρών | 8 |
| Πλήθος 10G Ethernet (χαλκός) θυρών | 1 |
| Πλήθος υποδοχών SFP+ | 1 |
| Υποστήριξη 10G | Ναι |
| Προστασία βρόχου | Ναι |
| Υποστήριξη multicast | Ναι |
| Δυνατότητα τοποθέτησης σε τοίχο | Ναι |
| Δυνατότητα τοποθέτησης σε DIN rail | Ναι |
| Τάση PoE | 57 V |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 15.4 W |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 196 W |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC/DC/PoE |
| Τάση εισόδου DC | 54 V |
| Ρεύμα εισόδου | 3.9 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 17 W |
| Χωρητικότητα switching | 60 Gbit/s |
| Throughput | 30 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης (Forwarding rate) | 44.64 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Υποστηριζόμενες ταχύτητες Ethernet LAN | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Έλεγχος ροής (Flow control) | Ναι |
| Έλεγχος καταιγίδας broadcast | Ναι |
| Περιορισμός ρυθμού (Rate limiting) | Ναι |
| Κατασκευαστικό υλικό | Polycarbonate (PC) |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 212.9 x 99.4 x 33.5 mm |
| Βάρος | 567 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: