Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάμερα ασφαλείας τύπου bullet προσφέρει υψηλή ανάλυση 8 MP με μέγιστη ανάλυση βίντεο 3840 x 2160 pixels, ιδανική για παρακολούθηση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων. Διαθέτει οπτικό zoom 3x με εστιακό μήκος 4.1 - 12.3 mm και μέγιστο διάφραγμα 3.3, ενώ υποστηρίζει νυχτερινή όραση έως 25 μέτρα με IR LED. Η κάμερα είναι ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες με πιστοποίηση IP65 και IK04, ενώ τροφοδοτείται μέσω PoE και συνδέεται ενσύρματα με Fast Ethernet. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο μικρόφωνο και υποστηρίζει λειτουργίες όπως μείωση θορύβου και ρύθμιση ποιότητας εικόνας.
| Τύπος | IP security camera |
| Χρήση | Εσωτερική & εξωτερική |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφή/Τοίχος/Κολώνα |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τροφοδοσία | PoE |
| Κατανάλωση ισχύος (max) | 10 W |
| Πιστοποίηση IP | IP65 |
| Πιστοποίηση IK | IK04 |
| Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες | Ναι |
| Σύνδεση | Ενσύρματη (Fast Ethernet) |
| Wi-Fi | Όχι |
| Bluetooth | Όχι |
| Ενσωματωμένο μικρόφωνο | Ναι |
| Νυχτερινή όραση | Ναι |
| Απόσταση νυχτερινής όρασης | 25 m |
| Τύπος LED | IR |
| Αριθμός καμερών στη συσκευασία | 1 |
| Σετ τοποθέτησης | Ναι |
| Εγχειρίδιο | Ναι |
| Reset button | Ναι |
| Μέγιστη ανάλυση βίντεο | 3840 x 2160 pixels |
| Συνολικά megapixels | 8 MP |
| Μορφές συμπίεσης βίντεο | H.264 |
| Ρυθμός καρέ | 30 fps |
| Τεχνολογία μείωσης θορύβου | 2D noise reduction, 3D noise reduction |
| Ρύθμιση ποιότητας εικόνας | Φωτεινότητα, Αντίθεση, Οξύτητα |
| Οπτικό zoom | 3x |
| Εστιακό μήκος | 4.1 - 12.3 mm |
| Μέγιστος αριθμός διαφράγματος | 3.3 |
| Ελάχιστος αριθμός διαφράγματος | 1.53 |
| Μέγεθος οπτικού αισθητήρα | 25.4 / 2 mm |
| Οριζόντιο οπτικό πεδίο | 35°, 109.9° |
| Κάθετο οπτικό πεδίο | 19.8°, 60° |
| Διαγώνιο οπτικό πεδίο | 40°, 127.7° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 50 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 0 - 90 % |
| Θερμική τεχνολογία | Όχι |
| PTZ λειτουργία | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: