Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο λευκός διακόπτης δικτύου προσφέρει τέσσερις θύρες Gigabit Ethernet (10/100/1000) με υποστήριξη Power over Ethernet (PoE), επιτρέποντας την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου με ισχύ έως 24 W ανά θύρα και συνολικό προϋπολογισμό 36 W. Είναι σχεδιασμένος για χρήση εκτός ραφιού και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -30 έως 70 βαθμούς Κελσίου, με σχετική υγρασία 5-95%. Ο ενσωματωμένος επεξεργαστής και η χωρητικότητα μεταγωγής 4 Gbit/s εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση σε δίκτυα μικρής κλίμακας.
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Θύρες Ethernet RJ-45 | 4 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Αριθμός θυρών PoE | 4 |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 24 W |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 36 W |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Τάση εισόδου DC | 24 V |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 1.5 W |
| Ενσωματωμένος επεξεργαστής | Ναι |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 4 Gbit/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Πλάτος | 93.5 mm |
| Βάθος | 196.4 mm |
| Ύψος | 32.4 mm |
| Βάρος | 269 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: