Αυτός ο διαχειριζόμενος switch δικτύου επιπέδου L2 προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική συνδεσιμότητα με 8 θύρες Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps). Υποστηρίζει τεχνολογία Power over Ethernet (PoE+) με 4 θύρες που παρέχουν έως 30 W ανά θύρα, επιτρέποντας την τροφοδοσία συσκευών μέσω του δικτύου. Το switch έχει λευκό χρώμα, διαθέτει LED ενδείξεις και μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο, καθιστώντας το ιδανικό για οργανωμένες εγκαταστάσεις. Η τροφοδοσία γίνεται μέσω DC-in jack με παρεχόμενη τροφοδοσία 54 V και τυπική κατανάλωση 60 W. Με διαστάσεις 163.7 x 99.6 x 31.7 mm και βάρος 450 g, είναι συμπαγές και εύκολο στην εγκατάσταση.
| Τύπος switch | Managed |
| Επίπεδο switch | L2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι, PoE+ |
| Πλήθος PoE+ θυρών | 4 |
| Τροφοδοσία μέσω PoE ανά θύρα | 30 W |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Τοποθέτηση στον τοίχο | Ναι |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 8 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Τροφοδοτικό | Περιλαμβάνεται |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
| Τάση εισόδου DC | 54 V |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 60 W |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 8 Gbit/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -15 έως 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Πλάτος | 163.7 mm |
| Βάθος | 99.6 mm |
| Ύψος | 31.7 mm |
| Βάρος | 450 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: