Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο συγκεκριμένος router είναι σχεδιασμένος για επαγγελματική χρήση με δυνατότητα διαχείρισης και αυτόνομη λειτουργία. Διαθέτει εξωτερική κατασκευή τύπου rack module, κατάλληλη για τοποθέτηση σε ράφια εξοπλισμού. Υποστηρίζει ασύρματη τεχνολογία WLAN με ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων 1 Gbps, ενώ παρέχει συνδεσιμότητα μέσω θύρας RJ-45 και Bluetooth. Επιπλέον, υποστηρίζει το πρωτόκολλο HTTPS και το πρότυπο Power over Ethernet, προσφέροντας ευελιξία και ασφάλεια στη δικτύωση.
| Τύπος | Router |
| Διαχείριση | Managed; Stand-Alone |
| Τύπος κατασκευής | Rack module |
| Ασύρματη τεχνολογία | Wireless |
| Πρωτόκολλο δικτύου | HTTPS |
| Πρότυπα δικτύου | Power over Ethernet |
| Θύρες δικτύου | RJ-45 |
| Παγκόσμιες διεπαφές | Bluetooth |
| Μέσο | WLAN |
| Ταχύτητα μετάδοσης | 1 Gbps |
| Μονάδες ύψους rack | 1 U |
| Διαστάσεις | 442.4 x 285.6 x 43.7 mm |
| Μικτό βάρος | 5.709 kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας SSTP | -10°C - 40°C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: