Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch δικτύου τύπου L2 προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική διαχείριση δικτύου με 48 θύρες Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) και 4 υποδοχές για SFP modules. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε rack, κατασκευασμένος από ατσάλι με ασημί χρώμα, και διαθέτει LED ενδείξεις για LAN και σύστημα. Η συσκευή λειτουργεί αθόρυβα χωρίς ανεμιστήρα, καταναλώνοντας μέγιστη ισχύ 40 W, και υποστηρίζει αναβάθμιση firmware. Ιδανικός για επαγγελματικά περιβάλλοντα που απαιτούν σταθερή και γρήγορη δικτύωση.
| Τύπος switch | Managed |
| Switch layer | L2 |
| Τοποθέτηση σε rack | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί |
| Υλικό περιβλήματος | Ατσάλι |
| LED ενδείξεις | LAN, System |
| Fanless | Ναι |
| Firmware upgradeable | Ναι |
| Πλήθος θύρων RJ-45 Ethernet | 48 |
| Τύπος θύρων Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Πλήθος υποδοχών SFP | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | Όχι |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
| Τροφοδοτικό | Συμπεριλαμβάνεται |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 40 W |
| Χωρητικότητα switching | 52 Gbit/s |
| Forwarding rate | 77.376 Mpps |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -15 - 40 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Πλάτος | 442.4 mm |
| Βάθος | 285 mm |
| Ύψος | 43.7 mm |
| Βάρος | 3.9 kg |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, IC |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: