Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο διαχειριζόμενος switch επιπέδου L3 προσφέρει υψηλή απόδοση και ευελιξία για δίκτυα με απαιτήσεις 10G Ethernet. Διαθέτει 24 θύρες RJ-45 που υποστηρίζουν ταχύτητες έως 10G, καθώς και 2 θύρες SFP28 για επιπλέον συνδεσιμότητα. Το μεταλλικό περίβλημα από ατσάλι και το σχεδιασμό για τοποθέτηση σε rack εξασφαλίζουν ανθεκτικότητα και εύκολη ενσωμάτωση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα. Υποστηρίζει web-based διαχείριση και διαθέτει LED ενδείξεις για δραστηριότητα και σύνδεση, ενώ η μέγιστη κατανάλωση ισχύος είναι 100 W.
| Rack mounting | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό περιβλήματος | Ατσάλι |
| Reset button | Ναι |
| LED indicators | Activity, Link |
| Switch type | Managed |
| Switch layer | L3 |
| Web-based management | Ναι |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| SFP28 ports quantity | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Όχι |
| 10G support | Ναι |
| Ethernet LAN data rates | 10,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Power supply included | Όχι |
| Redundant power supply (RPS) support | Ναι |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| DC input voltage | 11.5 V |
| Input current | 8.7 A |
| Power consumption (max) | 100 W |
| Compliance certificates | CE |
| Switching capacity | 580 Gbit/s |
| Throughput | 290 Gbit/s |
| Forwarding rate | 431.52 Mpps |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 95 % |
| Width | 442 mm |
| Depth | 285 mm |
| Height | 44 mm |
| Weight | 4.47 kg |
| Manual | Ναι |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: