Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου Lead Acid προσφέρει αξιόπιστη και συντηρητική λειτουργία χωρίς ανάγκη συντήρησης, καθώς είναι σφραγισμένη και αδιάβροχη. Με μαύρο χρώμα και σχεδιασμό που εξασφαλίζει αντοχή και ασφάλεια, είναι κατάλληλη για χρήση σε διάφορα μοντέλα UPS, προσφέροντας σταθερή τροφοδοσία και προστασία σε κρίσιμες καταστάσεις. Η μπαταρία λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και σε υγρασία έως 95%, καθιστώντας την ιδανική για ποικίλα περιβάλλοντα.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Maintenance free, sealed, leak-proof |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | RoHS, REACH |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Πλάτος | 21 cm |
| Βάθος | 76.2 cm |
| Ύψος | 7.6 cm |
| Βάρος | 15.29 kg |
| Πλάτος Αποστολής | 34.3 cm |
| Βάθος Αποστολής | 20.3 cm |
| Ύψος Αποστολής | 63.5 cm |
| Βάρος Αποστολής | 17.55 kg |
| Συμβατότητα | P/N: SRT1500XLI, SRT3000RMXLA, SRT3000RMXLA-NC, SRT3000RMXLI, SRT3000RMXLI-NC, SRT3000RMXLT, SRT3000RMXLT-5KTF, SRT3000RMXLT-NC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT3000XLA, SRT3000XLA-TW, SRT3000XLAUS, SRT3000XLI, SRT3000XLT, SRT3000XLT-5KTF, SRT3000XLTW, SRT3000XLW-IEC, SRT96BP, SRT96RMBP, SURT3000XLT, SURTA3000RMXL, SURTA3000RMXL3U, SURTD3000RMXLI, SURTD3000RMXLT, SURTD3000XLI, SURTD3000XLT-1TF3 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: