Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου Lead Acid είναι σχεδιασμένη για εσωτερική χρήση και προσφέρει αξιόπιστη τροφοδοσία σε συσκευές όπως το APC Back-UPS ES 500 και το BF500 APC CyberFort 500. Διαθέτει χαρακτηριστικά spill-proof που εξασφαλίζουν ασφάλεια κατά τη χρήση. Η μπαταρία λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 βαθμούς Κελσίου και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -15 έως 45 βαθμούς Κελσίου, με εύρος υγρασίας 0-95% τόσο κατά τη λειτουργία όσο και την αποθήκευση. Με διαστάσεις 9,9 cm πλάτος, 7,4 cm βάθος και 11,2 cm ύψος, και βάρος 2 kg, είναι κατάλληλη για πολλές εφαρμογές UPS.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Τύπος Ενσωμάτωσης Μπαταρίας | Internal |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Lead Acid |
| Χαρακτηριστικά Μπαταρίας | Spill-proof |
| Συμβατότητα | APC Back-UPS ES 500, BF500 APC CyberFort 500 |
| Ποσότητα Μπαταριών | 1 |
| Χωρητικότητα | 5,1 Ah |
| Τάση | 12 V |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 40 °C |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -15 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 45 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 0 - 95% |
| Εύρος Υγρασίας Αποθήκευσης | 0 - 95% |
| Πλάτος | 9.9 cm |
| Βάθος | 7.4 cm |
| Ύψος | 11.2 cm |
| Βάρος | 2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: