Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μονάδα UPS με τεχνολογία διπλής μετατροπής (Double-conversion Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία για επαγγελματικό εξοπλισμό όπως servers και rack εξοπλισμό. Διαθέτει ισχύ εξόδου 2100 W και χωρητικότητα 3 kVA, με σταθερή τάση εξόδου 230 V και χαμηλή παραμόρφωση αρμονικών. Η σχεδίασή του σε μορφή rackmount 3U το καθιστά ιδανικό για εγκατάσταση σε data centers και server rooms, ενώ η τεχνολογία μπαταρίας Sealed Lead Acid (VRLA) εξασφαλίζει γρήγορη φόρτιση σε 2.5 ώρες. Επιπλέον, διαθέτει 10 εξόδους AC τύπου C13 και C19, καθώς και θύρα Ethernet RJ-45 για διασύνδεση.
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Output power | 2100 W |
| Form factor | Rackmount |
| Rack capacity | 3U |
| Product colour | Black |
| AC outlet types | C13 coupler, C19 coupler |
| AC outlets quantity | 10 AC outlet(s) |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Width | 130 mm |
| Depth | 660 mm |
| Height | 432 mm |
| Weight | 54.5 kg |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Surge energy rating | 480 J |
| Efficiency | 92 % |
| Crest factor | 3:1 |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 3 % |
| Noise level | 55 dB |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -15 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| Cable length | 2.44 m |
| Compliance certificates | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: