Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS με τεχνολογία διπλής μετατροπής (Double-conversion Online) προσφέρει αξιόπιστη προστασία και σταθερή παροχή ισχύος 2700 W με χωρητικότητα 3 kVA. Είναι σχεδιασμένο για τοποθέτηση σε ράφι (rackmount) με ύψος 2U, κατάλληλο για επαγγελματικές εφαρμογές όπως data centers και server rooms. Διαθέτει LCD οθόνη και ενδείξεις LED για την κατάσταση της μπαταρίας, ενώ υποστηρίζει λειτουργίες όπως αυτόματο έλεγχο μπαταρίας, δυνατότητα αλλαγής μπαταρίας εν ώρα λειτουργίας (hot-swap) και αυτόματη επανεκκίνηση. Η μπαταρία είναι τεχνολογίας Sealed Lead Acid (VRLA) με χωρητικότητα 505 VAh και μέγιστη διάρκεια ζωής 5 έτη. Παρέχει προστασία από υπερτάσεις και έχει χαμηλό θόρυβο λειτουργίας 55 dB.
| Τεχνολογία UPS | Double-conversion (Online) |
| Ισχύς εξόδου | 2700 W |
| Χωρητικότητα ισχύος εξόδου | 3 kVA |
| Τύπος κυματομορφής | Sine |
| Τύπος τοποθέτησης | Rackmount |
| Ύψος ράφι (Rack capacity) | 2U |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ενδείξεις LED | Battery replacement |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB |
| Προστασία υπερτάσεων | Ναι |
| Αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR) | Ναι |
| Αυτόματη επανεκκίνηση | Ναι |
| Ειδοποίηση με ήχο | Ναι |
| Λειτουργίες ηχητικής ειδοποίησης | Battery replacement |
| Emergency Power Off (EPO) | Ναι |
| Τύπος εξόδων AC | C13 coupler, C19 coupler |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | C20 coupler |
| Θύρα USB | Ναι |
| Σειριακή θύρα | Ναι |
| Τύπος σειριακής θύρας | RJ-45 |
| SmartSlot | Ναι |
| Τάση εξόδου | 230 V |
| Εύρος εισόδου τάσης (min) | 100 V |
| Εύρος εισόδου τάσης (max) | 275 V |
| Συχνότητα εισόδου | 40 - 70 Hz |
| Εύρος εξόδου τάσης (min) | 220 V |
| Εύρος εξόδου τάσης (max) | 240 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Απόδοση | 92 % |
| Surge energy rating | 340 J |
| Crest factor | 3:1 |
| Συνολική παραμόρφωση αρμονικών τάσης (THD) | 2 % |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 505 VAh |
| Τυπικός χρόνος λειτουργίας σε πλήρες φορτίο | 4 min |
| Τυπικός χρόνος λειτουργίας σε μισό φορτίο | 11.8 min |
| Μέγιστη διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 3 h |
| Υποστήριξη αλλαγής μπαταρίας εν ώρα λειτουργίας (hot-swap) | Ναι |
| Αυτόματος έλεγχος μπαταρίας | Ναι |
| Cold start | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 432 x 635 x 85 mm |
| Βάρος | 31.3 kg |
| Δείκτης προστασίας IP | IP20 |
| Πιστοποιήσεις | CE, VDE, RCM, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, UL-1778, FCC 15 A, CSA |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | RoHS |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | Green Premium |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: