Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Διαγώνιος Οθόνης | 27 " (68.6 cm) |
| Ανάλυση | 2560 x 1440 pixels (Quad HD) |
| Τεχνολογία Panel | IPS LCD |
| Αναλογία Διαστάσεων | 16:9 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144 Hz |
| Χρόνος Απόκρισης | 5 ms |
| HDR | Ναι |
| AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Touchscreen | Όχι |
| Αντιθαμβωτική Οθόνη | Ναι |
| Ενσωματωμένα Ηχεία | Ναι, 2 x 2W (4W RMS) |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο με ασημί βάση |
| VESA Mount | Ναι, 100 x 100 mm |
| Φωτεινότητα (Τυπική) | 350 cd/m² |
| Φωτεινότητα (Μέγιστη) | 400 cd/m² |
| Κάλυψη Χρωμάτων | 95% DCI-P3, 100% sRGB |
| Αντίθεση (Τυπική) | 1000:1 |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Pixel Pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Γωνία Θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 178° / 178° |
| Θύρες | 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (DisplayPort Alternate Mode, Power Delivery 90W), 4x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Έξοδος Ακουστικών | 1 |
| Ενσωματωμένο USB Hub | Ναι, USB 3.2 Gen 1 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι, έως 15 cm |
| Περιστροφή (Pivot) | Ναι, -90° έως 90° |
| Κλίση (Tilt) | -5° έως 35° |
| Περιστροφή (Swivel) | -45° έως 45° |
| Βάρος (με βάση) | 8.5 kg |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος με βάση) | 615 x 228 x 524 mm |
| Ενεργειακή Κλάση (SDR) | E |
| Ενεργειακή Κλάση (HDR) | G |
| Κατανάλωση Ενέργειας (Τυπική) | 19.5 W |
| Κατανάλωση Ενέργειας (SDR ανά 1000 ώρες) | 22 kWh |
| Κατανάλωση Ενέργειας (HDR ανά 1000 ώρες) | 36 kWh |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: