Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο επεξεργαστής Intel Core i5 14500 της 14ης γενιάς Raptor Lake προσφέρει ισορροπία απόδοσης και τιμής, ιδανικός για multitasking, επαγγελματική χρήση και ελαφρύ gaming. Διαθέτει μνήμη RAM DDR5 16 GB, που εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική λειτουργία, ενώ ο αποθηκευτικός χώρος SSD 512 GB προσφέρει ταχύτατη πρόσβαση στα δεδομένα και γρήγορο boot. Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel UHD Graphics 770 καλύπτει βασικές ανάγκες όπως video streaming και απλές εφαρμογές, χωρίς να προορίζεται για απαιτητικό gaming.
| Επεξεργαστής | Intel |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Μοντέλο | 14500 |
| Συχνότητα | 2,6 GHz |
| Γενιά | Raptor Lake (14th Gen) |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Τύπος Αποθήκευσης | SSD |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 512 GB |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| Πληκτρολόγιο | US Αγγλικά |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Μηχανικό Σύστημα | Χωρίς |
| SFF (Small Form Factor) | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: