Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 1200 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για απαιτητικά συστήματα. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα. Η πιστοποίηση 80 PLUS Gold εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα 92%, ενώ η ενεργή ψύξη με ανεμιστήρα διαμέτρου 13.5 cm διατηρεί τη θερμοκρασία σε χαμηλά επίπεδα. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις PCI Express, SATA και Molex, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων υπολογιστών.
| Ισχύς | 1200 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| On/off διακόπτης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1188 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 130 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 9.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 99 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Απόδοση | 92 % |
| Προστασίες ισχύος | Over power, Over voltage, Overcharge, Overheating, Short circuit, Under power, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 5 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 120,400 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 150,400 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (8-pin) | 3 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (16-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 67.5 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 65 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 2.66 kg |
| Συμμόρφωση RoHS | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: