Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Asus Vivobook είναι ένα ελαφρύ και πρακτικό notebook με οθόνη 13 ιντσών OLED, που προσφέρει ζωντανά χρώματα και εξαιρετική αντίθεση. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core 9ης γενιάς 270H στα 2,7 GHz, διαθέτει 16 GB DDR5 RAM και αποθηκευτικό χώρο SSD 1024 GB, ιδανικό για καθημερινή χρήση, multitasking και επαγγελματικές εφαρμογές. Υποστηρίζει Wi-Fi, Bluetooth, HDMI 2.1 και διαθέτει card reader, ενώ τρέχει το λειτουργικό σύστημα Windows 11 Home.
| Τύπος | Notebook |
| Μάρκα | Asus Vivobook |
| Οθόνη | 13 " |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Τύπος Οθόνης | OLED |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Επεξεργαστής | Intel Core 9 270H |
| Συχνότητα | 2,7 GHz |
| Γενιά Επεξεργαστή | Raptor Lake (14th Gen) |
| Μνήμη RAM | 16 GB DDR5 |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1024 GB |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: