Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το HP EliteBook 8 G1i είναι ένα premium notebook 14 ιντσών με οθόνη WUXGA ανάλυσης 1920x1200 pixels και IPS panel, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 258V 8 πυρήνων και 32 GB LPDDR5x RAM, είναι ιδανικό για απαιτητικές εργασίες και multitasking. Διαθέτει ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel Arc Graphics 140V, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 και λειτουργικό σύστημα Windows 11 Pro. Με βάρος μόλις 1,46 kg και πληκτρολόγιο με φωτισμό, προσφέρει άνεση και φορητότητα για επαγγελματική χρήση.
| Τύπος προϊόντος | Notebook |
| Μέγεθος οθόνης | 14 " |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 pixels |
| Τύπος οθόνης | IPS |
| Τύπος επεξεργαστή | Intel Core Ultra 7 |
| Μοντέλο επεξεργαστή | 258V |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 8 |
| Μνήμη RAM | 32 GB |
| Τύπος μνήμης RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Κάρτα γραφικών | Intel Arc Graphics 140V |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Βάρος | 1,46 kg |
| Πληκτρολόγιο με φωτισμό | Ναι |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Κάμερα εμπρόσθια | 5 MP |
| Ανθεκτικό πληκτρολόγιο σε υγρά | Ναι |
| Αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος | Ναι |
| Τύπος σκληρού δίσκου | SSD |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 512 GB |
| Συνδέσεις | HDMI, Thunderbolt 4, USB-C |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Βοηθητικό λογισμικό | Copilot+ |
| Τύπος οθόνης | WUXGA |
| Φωτεινότητα οθόνης | 300 cd/m² |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Cache επεξεργαστή | 12 MB L3 |
| Μέγιστη συχνότητα επεξεργαστή | 4.8 GHz |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium Polymer (LiPo) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 62 Wh |
| Τύπος μνήμης RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM κοινόχρηστη | Ναι |
| Μοντέλο WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Τύπος πληκτρολογίου | International English |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 315.6 mm x 222 mm x 11.7-15.5 mm |
| Τεχνολογία Turbo Boost | Ναι |
| Τύπος συσκευής | Clamshell |
| Αριθμός ηχείων | 2 |
| Αριθμός μικροφώνων | 2 |
| Τροφοδοσία AC | 65 W, 100-240 V, 50-60 Hz |
| Κάμερα υπέρυθρης ακτινοβολίας (IR) | Ναι |
| Αντίσταση σε υγρά πληκτρολόγιο | Ναι |
| Αντίθεση χρωμάτων (sRGB) | 62.5 % |
| Χρώμα | Glacier silver |
| Pointing device | Clickpad |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: