Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Asus Vivobook είναι ένα notebook με οθόνη 14 ιντσών OLED υψηλής ανάλυσης 2880x1800 (WQXGA+), προσφέροντας ζωντανά χρώματα και εξαιρετική αντίθεση, ιδανικό για επεξεργασία βίντεο και εικόνας. Διαθέτει επεξεργαστή AMD Ryzen AI 400 Series 445, 16 GB DDR5 RAM και αποθηκευτικό χώρο SSD 512 GB, εξασφαλίζοντας γρήγορη απόκριση και αποθήκευση. Υποστηρίζει Wi-Fi, Bluetooth, HDMI 2.1 και διαθέτει card reader για εύκολη μεταφορά δεδομένων. Το πληκτρολόγιο είναι στα Αγγλικά (US) και το laptop προορίζεται για χρήση το 2025.
| Τύπος | Notebook |
| Οθόνη | 14 " |
| Ανάλυση | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Τύπος Οθόνης | OLED |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB SSD |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 400 Series 445 |
| Σύνδεση Wi-Fi / Bluetooth | Ναι |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Πληκτρολόγιο | Αγγλικά US |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Σειρά | Asus Vivobook |
| Τύπος Οθόνης Panel | OLED |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 400 Series 445 |
| RAM Τύπος | DDR5 |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: