Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή είναι ένας Tower NAS με επεξεργαστή Realtek RTD1619B τετραπύρηνο στα 1,7 GHz και 1 GB μνήμη DDR4 RAM. Διαθέτει δύο θέσεις για σκληρούς δίσκους HDD με υποστήριξη SATA III (6 Gbit/s) και υποστηρίζει διάφορα επίπεδα RAID όπως 0, 1, 10, 5, 6, Basic και JBOD. Το σύστημα αρχείων που χρησιμοποιεί είναι το EXT4 και μπορεί να λειτουργήσει ως Backup Server, FTP Server, File Server, Media Server και VPN Server. Η σύνδεση γίνεται μέσω ενός Ethernet port και υποστηρίζει θύρες USB 2.0 και USB 3.2.
| Form Factor | Tower |
| Επεξεργαστής | Realtek RTD1619B Quad Core 1,7 GHz |
| Μνήμη RAM | 1 GB DDR4 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων | 2 Bays |
| Υποστηριζόμενοι Δίσκοι | HDD |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III (6 Gbit/s) |
| RAID | 0, 1, 10, 5, 6, Basic, JBOD |
| Σύστημα Αρχείων | EXT4 |
| Χρήσεις | Backup Server, FTP Server, File Server, Media Server, VPN Server |
| Σύνδεση Ethernet | 1 Port |
| Θύρες USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Ύψος | 165 mm |
| Πλάτος | 102 mm |
| Βάθος | 218 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: