Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με βάση απάντησης και ενσωματωμένο ραδιόφωνο Internet προσφέρει λειτουργίες όπως φωνητικό ταχυδρομείο, αναγνώριση κλήσης και αναμονή κλήσης. Διαθέτει έγχρωμη οθόνη υψηλής ανάλυσης με φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και υποστηρίζει κλήσεις τριών ατόμων. Η συσκευή είναι εξοπλισμένη με τεχνολογία ECO DECTGAP για οικονομία ενέργειας και έχει εμβέλεια έως 40 μέτρα σε εσωτερικούς χώρους και 300 μέτρα σε εξωτερικούς. Επιπλέον, υποστηρίζει VoIP με πρωτόκολλο SIP και κωδικοποίηση G.722, ενώ διαθέτει μπαταρία λιθίου με διάρκεια ομιλίας έως 16 ώρες και χρόνο αναμονής έως 288 ώρες.
| Τύπος Προϊόντος | Cordless extension handset answering system |
| Ενσωματωμένα Στοιχεία | Internet radio |
| Αριθμός Ασύρματων Ακροατηρίων | 1 |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
| Τηλεφωνικό Πρότυπο | ECO DECTGAP |
| Υπηρεσίες Κλήσεων | Φωνητικό ταχυδρομείο, Αναγνώριση κλήσης, Αναμονή κλήσης, Κράτηση κλήσης |
| Είδος Αναγνώρισης Κλήσης | Caller ID |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ασύρματου Ακροατηρίου (Εσωτερικό) | 40 m |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ασύρματου Ακροατηρίου (Εξωτερικό) | 300 m |
| Τοποθεσία Πληκτρολογίου | Ασύρματο ακροατήριο |
| Δυνατότητα Τηλεδιάσκεψης | 3-way |
| Ηχείο | Ναι |
| Έλεγχος Έντασης | Ναι |
| Τόνοι Κλήσης | 5 |
| Ενδείκτης Νέου Μηνύματος | Ναι |
| Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πρόσθετες Λειτουργίες | Ξυπνητήρι, πελάτης e-mail, RSS feeds, baby monitor, Μην ενοχλείτε, HD ήχος, προώθηση κλήσης, CLIR |
| VoIP | Ναι |
| Πρωτόκολλα VoIP | SIP |
| Κωδικοποιητές Φωνής | G.722 |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | UPnP |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 300 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος Οθόνης | Έγχρωμη |
| Τοποθεσία Οθόνης | Ασύρματο ακροατήριο |
| Ανάλυση Οθόνης | 240 x 320 pixels |
| Βάθος Χρώματος | 18-bit (262000 Χρώματα) |
| Φωτιζόμενη Οθόνη | Ναι |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / mini-phone 3.5mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Τροφοδοτικό, βάση φόρτισης |
| Μπαταρία | 1 x μπαταρία |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1000 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη - Lithium Ion |
| Διάρκεια Ομιλίας | Έως 960 λεπτά |
| Διάρκεια Αναμονής | Έως 288 ώρες |
| Χρόνος Φόρτισης | 6 ώρες |
| Πλάτος (Ασύρματο ακροατήριο) | 4.8 cm |
| Βάθος (Ασύρματο ακροατήριο) | 2.1 cm |
| Ύψος (Ασύρματο ακροατήριο) | 15.2 cm |
| Βάρος (Ασύρματο ακροατήριο) | 126 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: