Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο σύστημα τηλεφωνικής επέκτασης με ακουστικό και δυνατότητα απάντησης προσφέρει ολοκληρωμένες λειτουργίες επικοινωνίας και ψυχαγωγίας. Διαθέτει ενσωματωμένο ραδιόφωνο Internet και υποστηρίζει τεχνολογία ECO DECTGAP για οικονομία ενέργειας. Με λευκό χρώμα και ένα ασύρματο ακουστικό, παρέχει δυνατότητες όπως φωνητικό ταχυδρομείο, αναγνώριση κλήσης, αναμονή κλήσης και τριπλή κλήση. Η οθόνη LCD έγχρωμη στο ακουστικό και το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο διευκολύνουν τη χρήση, ενώ η υποστήριξη VoIP με πρωτόκολλο SIP και κωδικοποιητή G.722 εξασφαλίζει ποιοτική φωνητική επικοινωνία. Η μπαταρία λιθίου 1000 mAh προσφέρει έως 16 ώρες ομιλίας και 288 ώρες αναμονής, με χρόνο φόρτισης 6 ώρες. Επιπλέον, διαθέτει υποδοχή ακουστικών 3.5mm και συνοδεύεται από τροφοδοτικό και βάση φόρτισης.
| Τύπος προϊόντος | Cordless extension handset answering system |
| Ενσωματωμένα στοιχεία | Internet radio |
| Συνολικός αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Χρώμα σώματος | Λευκό |
| Τηλεφωνικό πρότυπο | ECO DECTGAP |
| Υπηρεσίες κλήσεων | Φωνητικό ταχυδρομείο, Αναγνώριση κλήσης, Αναμονή κλήσης, Κράτηση κλήσης |
| Τύπος αναγνώρισης κλήσης | Caller ID |
| Μέγιστη απόσταση λειτουργίας ακουστικού | 40 m |
| Μέγιστη απόσταση λειτουργίας ακουστικού (υπαίθρια) | 300 m |
| Τοποθεσία επιλογέα | Ακουστικό |
| Δυνατότητα τριπλής κλήσης | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Τόνοι κλήσης | 5 |
| Ενδείκτης νέου μηνύματος | Ναι |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Επιπλέον λειτουργίες | Ξυπνητήρι, πελάτης e-mail, RSS feeds, baby monitor, Μην ενοχλείτε, HD ήχος, προώθηση κλήσης, Απόκρυψη αριθμού κλήσης (CLIR) |
| VoIP | Ναι |
| Πρωτόκολλα VoIP | SIP |
| Κωδικοποιητές φωνής | G.722 |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 300 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / mini-phone 3.5mm |
| Συνοδευτικά αξεσουάρ | Τροφοδοτικό, βάση φόρτισης |
| Μπαταρία | 1 x μπαταρία |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1000 mAh |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη - Lithium Ion |
| Διάρκεια ομιλίας | Έως 960 λεπτά (16 ώρες) |
| Διάρκεια αναμονής | Έως 288 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | 6 ώρες |
| Διαστάσεις ακουστικού (Π x Β x Υ) | 5.1 cm x 1.7 cm x 15.8 cm |
| Βάρος ακουστικού | 102 g |
| Διαστάσεις τροφοδοτικού (Π x Β x Υ) | 5.1 cm x 4.4 cm x 7.2 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: