Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν FX-350CEX είναι ένας ποικίλος βοηθητικός εξοπλισμός γραφείου με μαύρο χρώμα και διαστάσεις 77 x 166 mm. Διαθέτει οθόνη LCD και είναι σχεδιασμένο για εκπαιδευτική χρήση, υποστηρίζοντας υπολογισμούς και λειτουργίες που είναι χρήσιμες για μαθητές λυκείου, φοιτητές και επαγγελματίες STEM. Η συσκευή είναι φορητή με διαστάσεις 12.5x7.9x1.5 cm και προσφέρει υποστήριξη Wi-Fi για εύκολη διαχείριση δεδομένων και ενημερώσεις λογισμικού μέσω cloud.
| Τύπος | Various Office Accessory |
| Μάρκα | CE |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μοντέλο | FX-350CEX |
| Οθόνη | LCD |
| Τύπος | Επιστημονική |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία |
| Γραμμές | 1 |
| Wi-Fi | Ναι |
| Τιμή | Ναι |
| Μήκος | 16,6 cm |
| Πλάτος | 7,7 cm |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Υπολογισμοί με εθνικό νόμισμα | Όχι |
| Υπολογισμοί ποσοστού | Ναι |
| Υπολογισμοί μιγαδικών αριθμών | Όχι |
| Υπολογισμοί κέρδους-ζημίας | Όχι |
| Υπολογισμοί ολοκληρωμάτων & παραγώγων | Όχι |
| Matrix Calculations | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: