Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η αριθμομηχανή MS-10F είναι μια βασική επιτραπέζια συσκευή με 26 πλήκτρα, σχεδιασμένη για καθημερινή χρήση και μαθητές δημοτικού. Διαθέτει οθόνη 10 ψηφίων και λειτουργεί με μπαταρία και ηλιακή ενέργεια, προσφέροντας ευκολία και οικονομία. Το περίβλημα είναι κατασκευασμένο από πλαστικό σε μαύρο χρώμα, ενώ υποστηρίζει υπολογισμούς φορολογίας, κέρδους και μετατροπές μεταξύ δεκαδικών και ποσοστών.
| Μοντέλο | MS-10F |
| Τύπος | Βασική |
| Μορφή | Επιτραπέζια |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Πλήκτρα | 26 πλήκτρα |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Οθόνη | 10 ψηφία |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Πλάτος | 101 mm |
| Βάθος | 148.5 mm |
| Ύψος | 27.6 mm |
| Βάρος | 105 g |
| Υπολογισμός Φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός Κέρδους | Ναι |
| Μετατροπή Νομισμάτων | Ναι |
| Μετατροπή μεταξύ | Δεκαδικά, Ποσοστά |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: