Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βασική αριθμομηχανή τσέπης σε μαύρο χρώμα προσφέρει απλή και αξιόπιστη λειτουργία με 10 ψηφία στην οθόνη LCD. Διαθέτει λειτουργίες υπολογισμού φόρου και κέρδους, ενώ τροφοδοτείται από μπαταρία και ηλιακή ενέργεια, εξασφαλίζοντας οικονομία και περιβαλλοντική φιλικότητα. Το μικρό και ελαφρύ της μέγεθος την καθιστά ιδανική για φορητή χρήση.
| Μορφή | Τσέπης |
| Τύπος | Βασική |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ελέγχου | Κουμπιά |
| Ψηφία | 10 ψηφία |
| Οθόνη | LCD |
| Διαχωριστικό δεκαδικών ψηφίων | Ναι |
| Υπολογισμός φόρου | Ναι |
| Υπολογισμός κέρδους | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία/Ηλιακή |
| Πλάτος | 70 mm |
| Βάθος | 118 mm |
| Ύψος | 8.4 mm |
| Βάρος | 50 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: