Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ακρίβεια κατά το gaming. Διαθέτει 5 κουμπιά, συμπεριλαμβανομένων των βασικών αριστερού, μεσαίου και δεξιού κλικ, καθώς και δύο επιπλέον κουμπιών για προγραμματισμό, ενώ το βάρος του είναι ελαφρύ, μόλις 53 γραμμάρια. Η ρύθμιση του βάρους επιτρέπει την προσαρμογή ανάλογα με τις προτιμήσεις του χρήστη, ενώ το ποντίκι διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων για μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Είναι κατάλληλο για gaming και σχεδιασμένο για χρήση με δύο χέρια.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Ρύθμιση Βάρους | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Λειτουργία Sniper | Ναι |
| Βάρος | 53 gr |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 65 mm |
| Ύψος | 39,5 mm |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: