Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην εγκατάσταση διαφόρων μητρικών πλακετών όπως ATX, EATX, ITX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και υποστηρίζει έως 5 αποθηκευτικές μονάδες, με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 3 για 2.5" δίσκους. Είναι ιδανικό για gaming, με ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων στα ανεμιστηράκια και πλήρη υποστήριξη για υδρόψυξη. Το κουτί διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων και πλήθος θυρών USB, συμπεριλαμβανομένων USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, ITX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός συνολικών υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 5 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ύπαρξη φίλτρου κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Βάρος | 8 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 230 x 465 x 495 mm |
| Πάχος υλικού | 0.6 mm |
| Αριθμός εγκατεστημένων ανεμιστήρων εμπρός | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Αριθμός εγκατεστημένων ανεμιστήρων πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλαϊνών | 2 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 2 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων εμπρός | 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλαϊνά | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 240, 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB 3.2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: