Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου PC είναι κατασκευασμένο από υλικό SECC και έχει μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει δύο θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5" και δύο θέσεις 5.25" για οπτικά μέσα ή άλλες συσκευές. Το μέγιστο ύψος για τον ψύκτη της CPU είναι 14 cm, ενώ η μέγιστη υποστηριζόμενη κάρτα γραφικών έχει μήκος 34 cm. Το τροφοδοτικό 350 W είναι ενσωματωμένο και τοποθετείται στην κορυφή του κουτιού. Υποστηρίζει έως έναν ανεμιστήρα μπροστά και έναν πίσω, με διαμέτρους 80, 90 ή 120 mm. Το κουτί έχει διαστάσεις 180 mm πλάτος, 425 mm βάθος και 352 mm ύψος, με βάρος 4.96 kg και πάχος υλικού 0.5 mm.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενοι τύποι μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 350 W |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Πάνω |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5", 5.25" |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων μπροστά | 80, 90, 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 80, 90, 120 mm |
| Πλάτος | 180 mm |
| Βάθος | 425 mm |
| Ύψος | 352 mm |
| Βάρος | 4.96 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: