Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από carbon steel και tempered glass, διαθέτει λευκό χρώμα και παράθυρο στο πλάι, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 2 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης. Η φωτιστική του εγκατάσταση RGB στα ανεμιστηράκια προσφέρει εντυπωσιακό οπτικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 16.6 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 34.9 cm, με μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 20 cm. Το κουτί διαθέτει 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων και ψυκτρών 280 mm μπροστά και 240 mm πάνω.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | Carbon steel, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.6 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34.9 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Ανεμιστήρες μπροστά (εγκατεστημένοι) | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων μπροστά | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρας πίσω (εγκατεστημένος) | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών μπροστά | 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 240 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Πλάτος | 202.5 mm |
| Βάθος | 436 mm |
| Ύψος | 490 mm |
| Βάρος | 7.2 kg |
| LED controller | Ναι |
| Περιεχόμενα καλωδίων | SATA |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Συμμόρφωση με πρότυπα βιωσιμότητας | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: